Wijnegem bicycle club

WELKOM

clubnieuws

Beste leden en sponsors,

.

Eindejaarsetentje: De Saus

Wij gaan verder met de traditie om na de laatste fietstocht van het seizoen gezellig samen een bescheiden maaltijd te nuttigen.

De conferentiezaal in ’t Gasthuis, Turnhoutsebaan 199 is voor ons gereserveerd.

Om deel te nemen vragen wij u 5 euro te storten op onderstaande bankrekening vóór 25 oktober..

 

Rittenkalender

A-Ploeg   vertrek op het Marktplein om  9 uur. Afstanden +/- 60 km  Maximum snelheid 28 km/u

 

Zondag 1 oktober:    Koningshooikt

 

Zondag 8 oktober:  Malle

 

Zondag 15 oktober:  Boom

 

Zondag 22 oktober: Vlimmeren

Zondag 29 oktober:  Achterbroek   WINTERUUR

 

B-ploeg vertrek op het Marktplein om 9u30. Maximum snelheid 25 km/u

Zondag 1 oktober: Wilgenhof Duffel

Zondag 8 oktober: Oud Lier

Zondag 15 oktober: den blauwen hoek in Duffel

Zondag 22 oktober: De slappe uier

Zondag 29 oktober: trappeke op (zonder tussenstop) WINTERUUR

 

 

 

 

 

Aansluitingen en verzekeringen 2024.

Volgend jaar behouden we het lidgeld van onze club op 30,00 euro voor een normale aansluiting en 10 euro voor een tweede gezinslid en voor jongeren onder de 21 jaar.

De tarief van de Vlaamse Wielrijdersbond wordt 40 Euro.. maar dit bedrag geldt ook voor het hele gezin, ongeacht het aantal gezinsleden !!!!

Zij die wensen lid te blijven van de Vlaamse wielrijdersbond storten 70 Euro (club + VWB) of 50 Euro voor leden onder 21 jaar, op rekening BE84 0680 4912 4059  van Wijnegem Bicycle club, Merksemsebaan 5, 2110 Wijnegem

Dus 40 euro + 30 euro= 70 € voor de eerste aangeslotene bij onze club. Per bijkomend gezinslid betaal je bij de club 10 euro extra. Leden onder 21 j betalen natuurlijk 10€ voor de club!

 

OEFENTOCHTEN:

Op woensdag: (indien het weer het toelaat)

  • afstand +/- 100 km.
  • Vertrek om 9.30 uur op het Marktplein Wijnegem.
  • ’s Middags wordt gestopt voor een snack en een pint, koffie of frisdrank
  • Ook hier geldt het principe dat er gewacht wordt wanneer iemand pech kent.

 

 

Mededelingen:

 

  • Wij vragen alle leden om hun wielerbroek (gewassen) binnen te brengen vóór 15 november 2023 bij onze voorzitter (adres onderaan). Aangezien verscheidene leden gebreken hebben gemerkt aan de bretellen, wensen wij alle broeken naar de producent te brengen voor vervanging van de bretellen. De broeken moeten gemerkt zijn met uw naam met niet-uitwisbare inkt of niet verwijderbare stickers. (Niet aanbrengen op de bretellen)

 

  • Ter gelegenheid van ons 50 jarig bestaan, werden er trofeeën gemaakt. (zie bijlage). Zij die graag een trofee ontvangen kunnen deze bestellen door storting van 25 euro op onze bankrekening (zie onderaan) en dit vóór eind september 2023.

 

  • Leden vergeet ook niet vóór 15 oktober in te schrijven voor ons banket op vrijdag 10 november.

 

  • De jaarlijkse algemene vergadering zal plaatsvinden in het cafetaria van het Parochiecentrum aan de Wommelgemsteenweg 34-36 op maandag 11 december om 20 uur.

 

Het Bestuur

 

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Wie zijn wij

Voorgestelde tekst: Het adres van onze website is: https://wijnegembicycle.be.

Reacties

Voorgestelde tekst: Als bezoekers reacties achterlaten op de website, verzamelen we de gegevens die getoond wordt in het reactieformulier, het IP-adres van de bezoeker en de browser user agent om spam te bestrijden. Een geanonimiseerde string, gemaakt op basis van je e-mailadres (dit wordt ook een hash genoemd) kan worden gestuurd naar de Gravatar dienst indien je dit gebruikt. De privacybeleid pagina kun je hier vinden: https://automattic.com/privacy/. Nadat je reactie is goedgekeurd, is je profielfoto publiekelijk zichtbaar in de context van je reactie.

Media

Voorgestelde tekst: Als je afbeeldingen naar de website upload, moet je voorkomen dat je afbeeldingen uploadt met daarin GPS locatiegegevens (EXIF data). Bezoekers van de website kunnen de afbeeldingen van je website downloaden en deze locatiegegevens inzien.

Cookies

Voorgestelde tekst: Wanneer je een reactie achterlaat op onze website, kun je aangeven of we je naam, je e-mailadres en website in een cookie opgeslagen mogen worden. Dit doen we voor jouw gemak zodat je deze gegevens niet opnieuw hoeft in te vullen voor een nieuwe reactie. Deze cookies zijn een jaar lang geldig. Indien je een account hebt en je logt in op deze website, slaan we een tijdelijk cookie op om te bepalen of jouw browser cookies accepteert. Deze cookie bevat geen persoonsgegevens en wordt verwijderd zodra je je browser sluit. Zodra je inlogt, zullen we enkele cookies bewaren in verband met jouw login informatie en schermweergave opties. Login cookies zijn 2 dagen geldig en cookies voor schermweergave opties 1 jaar. Als je "Herinner mij" selecteert, wordt je login 2 weken bewaard. Zodra je uitlogt van jouw account, worden de login cookies verwijderd. Wanneer je een bericht wijzigt of publiceert, wordt een aanvullende cookie door je browser opgeslagen. Deze cookie bevat geen persoonsgegevens en bevat alleen maar het post ID van het artikel wat je hebt bewerkt. Deze cookie is na een dag verlopen.

Ingesloten inhoud van andere websites

Voorgestelde tekst: Berichten op deze website kunnen ingesloten (embedded) inhoud bevatten. Bijvoorbeeld video's, afbeeldingen, berichten, enz. Ingesloten inhoud van andere websites gedraagt zich exact hetzelfde alsof de bezoeker deze andere website heeft bezocht. Deze websites kunnen gegevens over jou verzamelen, cookies gebruiken, tracking van derde partijen insluiten en je interactie met deze ingesloten inhoud monitoren, inclusief de interactie met ingesloten inhoud als je een account hebt en ingelogd bent op die website.

Met wie we je gegevens delen

Voorgestelde tekst: Als je een wachtwoord reset aanvraagt, wordt je IP-adres opgenomen in de reset e-mail.

Hoelang we je gegevens bewaren

Voorgestelde tekst: Wanneer je een reactie achterlaat dan wordt die reactie en de metadata van die reactie voor altijd bewaard. Op deze manier kunnen we vervolgreacties automatisch herkennen en goedkeuren in plaats van dat we ze moeten modereren. Voor gebruikers die zich registreren op onze website (indien van toepassing), bewaren we ook persoonlijke informatie in hun gebruikersprofiel. Alle gebruikers kunnen hun persoonlijke informatie bekijken, wijzigen of verwijderen op ieder moment (enkel de gebruikersnaam kan niet gewijzigd worden). Beheerders van de website kunnen deze informatie ook bekijken en wijzigen.

Welke rechten heb je van je eigen gegevens

Voorgestelde tekst: Als je een account hebt op deze website of je hebt reacties geplaatst, kan je verzoeken om een exportbestand van je persoonsgegevens die we van je hebben, inclusief alle gegevens die je ons hebt gegeven. Je kan ook verzoeken dat we deze persoonsgegevens die we van je hebben verwijderen. Dit bevat geen gegevens die we verplicht moeten bewaren in verband met administratieve, wettelijke of beveiligingsdoeleinden.

Naar waar je gegevens verzonden worden

Voorgestelde tekst: Bezoekerscommentaren kunnen worden gecontroleerd via een geautomatiseerde spamdetectieservice.
Save settings
Cookies settings