Wijnegem bicycle club

WELKOM

reglement

Welkom bij de wielerclub Wijnegem Bicycle Club vzw (WBC).

 

Bent U  lid geworden van de club of u wenst dit te worden. We zullen u in enkele regels vertellen wat u van onze club mag verwachten en aan welke regels de leden gebonden zijn.

Het lidmaatschap van de club bedraagt € 30,-.  Hierin zit geen verzekering begrepen.

Bent u ook  lid van de VWB , dan ben je ook verzekerd ;

U dient in het bezit te zijn van een persoonlijke familiale verzekering. Indien je gezinsleden op hetzelfde adres ook wil aansluiten, betaal je hiervoor € 10,- per persoon extra. Individueel lidgeld voor jongeren < 21 jaar bedraagt € 10,- Betaling van lidgelden enkel d.m.v. overschrijving op rekeningnummer BE84 0680 4912 4059 van WBC .

De cluboutfit is verplicht voor de club-activiteiten, en kan enkel na betaling van het lidgeld aangekocht worden. De volledige outfit bestaat uit: – trui met korte mouwen – korte (zomer-)broek – tussenseizoens-trui met lange mouwen – windstopper – regenvest. Wanneer de volledige outfit is aangeschaft, geldt het principe van de terugbetaling van 2,00 euro per gereden rit in deze outfit (1 euro voor trui en 1 euro voor broek) met een maximum van 60,00 euro per jaar.

De prijzen van de volledige outfit, alsook van de afzonderlijke stukken zijn te bekomen bij onze materiaalmeester Hendrik Dieltiens. Ook voor bestelling en afhaling afspreken met Hendrik Dieltiens, Voetbalstraat 37, 2110 Wijnegem,  03.353.15.32

Lidmaatschap:

Ben je lid van WBC , dan ontvang je iedere maand per mail het clubnieuws . In deze nieuwsbrief staan naast de tochten, die door de toeristenleiders zijn uitgekozen, mededelingen en neven-activiteiten van de club. Onze club is aangesloten bij de Vlaamse Wielrijdersbond (VWB). Onze leden zijn echter vrij bij deze organisatie aan te sluiten. Voordeel is wel dat in de € 40,-, die je betaalt als lidmaatschap van deze bond, een verzekering voor lichamelijke schade is inbegrepen voor gans het gezin. Bovendien is er een gratis pechverhelping voor de fiets inbegrepen (ook voor het ganse gezin.) Die verzekering dekt niet alleen ongevallen tijdens de uitstappen met de club, maar ook ongevallen op training zouden voorvallen.

De club rijdt op zondagmorgen een door de toeristenleider uitgestippelde rit. Het inschrijvingsgeld voor VWB-ritten wordt soms door de club betaald. Dit geldt enkel bij gewone ritten (dus geen klassiekers, semi-klassiekers, toertochten), die op zondag gereden worden in het kader van de rittenkalender van WBC, aangegeven in het clubnieuws.

Clubindeling en bestuur:

De club is ingedeeld in een A- en een B-ploeg. In de A-ploeg zal het tempo gemiddeld hoger zijn dan in de B-ploeg. Alles hangt natuurlijk af van de weersomstandigheden. Vòòr elke rit worden de namen van de aanwezige leden genoteerd. Elke rit die aangekondigd is in het clubnieuws telt mee voor het clubklassement. Het klassement verschijnt geregeld op de website. Om mee te tellen voor het clubklassement is minimum van 4 deelnemers per ploeg noodzakelijk.

Mededelingen:

Het dragen van een valhelm alsook het naleven van de Belgische wegcode is verplicht. De toeristenleider bepaalt de route die gereden wordt. Indien hij niet aanwezig is, zal een aangeduide ritpeter deze taak overnemen.

Persoonsgegevens en GDPR :

Voor de goede werking en de juiste communicatie, vragen wij aan onze leden enkele gegevens te bezorgen. Hiervoor stellen we een “Aansluitingsformulier”  ter beschikking dat elk lid ingevuld aan de voorzitter of de secretaris van de club bezorgt. De manier waarop wij met de gegevens omgaan is beschreven in de privacyverklaring (GDPR) .

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Wie zijn wij

Voorgestelde tekst: Het adres van onze website is: https://wijnegembicycle.be.

Reacties

Voorgestelde tekst: Als bezoekers reacties achterlaten op de website, verzamelen we de gegevens die getoond wordt in het reactieformulier, het IP-adres van de bezoeker en de browser user agent om spam te bestrijden. Een geanonimiseerde string, gemaakt op basis van je e-mailadres (dit wordt ook een hash genoemd) kan worden gestuurd naar de Gravatar dienst indien je dit gebruikt. De privacybeleid pagina kun je hier vinden: https://automattic.com/privacy/. Nadat je reactie is goedgekeurd, is je profielfoto publiekelijk zichtbaar in de context van je reactie.

Media

Voorgestelde tekst: Als je afbeeldingen naar de website upload, moet je voorkomen dat je afbeeldingen uploadt met daarin GPS locatiegegevens (EXIF data). Bezoekers van de website kunnen de afbeeldingen van je website downloaden en deze locatiegegevens inzien.

Cookies

Voorgestelde tekst: Wanneer je een reactie achterlaat op onze website, kun je aangeven of we je naam, je e-mailadres en website in een cookie opgeslagen mogen worden. Dit doen we voor jouw gemak zodat je deze gegevens niet opnieuw hoeft in te vullen voor een nieuwe reactie. Deze cookies zijn een jaar lang geldig. Indien je een account hebt en je logt in op deze website, slaan we een tijdelijk cookie op om te bepalen of jouw browser cookies accepteert. Deze cookie bevat geen persoonsgegevens en wordt verwijderd zodra je je browser sluit. Zodra je inlogt, zullen we enkele cookies bewaren in verband met jouw login informatie en schermweergave opties. Login cookies zijn 2 dagen geldig en cookies voor schermweergave opties 1 jaar. Als je "Herinner mij" selecteert, wordt je login 2 weken bewaard. Zodra je uitlogt van jouw account, worden de login cookies verwijderd. Wanneer je een bericht wijzigt of publiceert, wordt een aanvullende cookie door je browser opgeslagen. Deze cookie bevat geen persoonsgegevens en bevat alleen maar het post ID van het artikel wat je hebt bewerkt. Deze cookie is na een dag verlopen.

Ingesloten inhoud van andere websites

Voorgestelde tekst: Berichten op deze website kunnen ingesloten (embedded) inhoud bevatten. Bijvoorbeeld video's, afbeeldingen, berichten, enz. Ingesloten inhoud van andere websites gedraagt zich exact hetzelfde alsof de bezoeker deze andere website heeft bezocht. Deze websites kunnen gegevens over jou verzamelen, cookies gebruiken, tracking van derde partijen insluiten en je interactie met deze ingesloten inhoud monitoren, inclusief de interactie met ingesloten inhoud als je een account hebt en ingelogd bent op die website.

Met wie we je gegevens delen

Voorgestelde tekst: Als je een wachtwoord reset aanvraagt, wordt je IP-adres opgenomen in de reset e-mail.

Hoelang we je gegevens bewaren

Voorgestelde tekst: Wanneer je een reactie achterlaat dan wordt die reactie en de metadata van die reactie voor altijd bewaard. Op deze manier kunnen we vervolgreacties automatisch herkennen en goedkeuren in plaats van dat we ze moeten modereren. Voor gebruikers die zich registreren op onze website (indien van toepassing), bewaren we ook persoonlijke informatie in hun gebruikersprofiel. Alle gebruikers kunnen hun persoonlijke informatie bekijken, wijzigen of verwijderen op ieder moment (enkel de gebruikersnaam kan niet gewijzigd worden). Beheerders van de website kunnen deze informatie ook bekijken en wijzigen.

Welke rechten heb je van je eigen gegevens

Voorgestelde tekst: Als je een account hebt op deze website of je hebt reacties geplaatst, kan je verzoeken om een exportbestand van je persoonsgegevens die we van je hebben, inclusief alle gegevens die je ons hebt gegeven. Je kan ook verzoeken dat we deze persoonsgegevens die we van je hebben verwijderen. Dit bevat geen gegevens die we verplicht moeten bewaren in verband met administratieve, wettelijke of beveiligingsdoeleinden.

Naar waar je gegevens verzonden worden

Voorgestelde tekst: Bezoekerscommentaren kunnen worden gecontroleerd via een geautomatiseerde spamdetectieservice.
Save settings
Cookies settings